to co dziś widzę a jutro może zostać zapomniane
GTWb_logo_178x250.jpg

stat4u
Blog > Komentarze do wpisu

Akcja LXII - "Bajki, legendy i inne opowieści warszawskie"

Bajki to my słyszymy niemal codziennie, a to „centralna część II linii metra będzie przed mistrzostwami Euro 2012” co wiemy jak wygląda obecnie. A to, że: „podwyżka cen biletów umożliwi zakup nowego taboru” przy czym pojazdy te to już przed podwyżką zostały zakupione. I proszę mi zostawić nocne metro w weekend. Skoro taka bida to obciąć sylwestra na pl. Konstytucji do występu tylko warszawskich lokalnych zespołów, które z chęcią wystąpią za darmo, korzystając z możliwości wypromowania się. Swoją drogą dlaczego chodnik na pl. Konstytucji od strony wschodniej jest tak jak co roku najgorzej odśnieżonym miejscem w centrum.

Ballad znam trochę, ale znam też kogoś kto opowiada lepiej niż ja. Oddaje Panu Sołtysowi mikrofon:

A co do opowieści warszawskich to tutaj krótka piłka, bo przecież mój blog nazywa się dla zmyłki „Opowieści Warszawskie”. Oj mam nadzieje, że będzie nadal mi się chciało go prowadzić, a nawet mam pomysły na kilka innych tematycznych, tylko kurcze czasu!! Żądam czasu!! Chciałbym wprowadzić tutaj trochę zmian graficznych, chciałbym robić dwa sensowne wpisy w tygodniu, oj czego to ja bym nie chciał.

Na koniec korzystając z okazji wszystkim szanownym Czytającym oraz wszystkim Członkom GTWb i każdemu z osobna życzę Szczęśliwego Nowego Roku.czwartek, 20 grudnia 2012, macphisto7

Polecane wpisy

  • Akcja CXXI - "Warszawskie tajemnice"

    To ja z podzielę się z wami tą ciekawostką, w razie jakbyście chcieli odwiedzić w szpitalu swojego... konia. Imponująca droga od domofonu do wejśćia do budynku.

  • Akcja CXV - "Zdroje i wodopoje/okrągłości"

    Przypadkowy wodopój dla ptaków z elementami okrągłymi, napotkany na Pasażu Wiecha.

  • Akcja CXIV - "Jaka szkoda!"

    Jaka szkoda..., że tak późno. Tak jak Rotunda banku kojarzy mi się w Warszawą, tak Warszawa z Rotundą już nie. Budynek banku urozmaicał skrzyżowanie, jednak wiz

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/12/20 21:14:36
Tobie też wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
-
2012/12/20 22:02:00
Nawet, jeśli nie uda Ci się zrobić tego, co planujesz, to się nie martw. Nie Ty pierwszy w Warszawie czegoś naobiecywałeś. :)
-
2012/12/26 00:37:25
Jak usłyszałam o nowej podwyżce cen biletów, to się nawet nie zdziwiłam. Ale zniknięcie imprezowego weekendowego metra to jest po prostu granda i świństwo.