to co dziś widzę a jutro może zostać zapomniane
GTWb_logo_178x250.jpg

stat4u
Blog > Komentarze do wpisu

Basen dla modeli pływających

Taki oto ciekawy basen dla modeli pływających znajduje się skrzętnie ukryty w Parku Kaskada w pobliżu Metra Marymont. Są i miejsca startowe i trybuny dla widowni. Swoją drogą, z niektórych miejsc z trybun nie widać całego basenu.  Oj ci architekci.

Przypomina to sytuację na nowym stadionie Legii (tak, na tym o którym marzyłeś!), a mianowicie z niektóych miejsc na trybunach nie widać całego boiska. Uznano jednak, że na tych miejcach jednak należy zamontować krzesełka, coby nie raziło pustką, ale nie będą na nie sprzedawane bilety.

piątek, 16 lipca 2010, macphisto7

Polecane wpisy

  • Akcja CXXI - "Warszawskie tajemnice"

    To ja z podzielę się z wami tą ciekawostką, w razie jakbyście chcieli odwiedzić w szpitalu swojego... konia. Imponująca droga od domofonu do wejśćia do budynku.

  • Akcja CXV - "Zdroje i wodopoje/okrągłości"

    Przypadkowy wodopój dla ptaków z elementami okrągłymi, napotkany na Pasażu Wiecha.

  • Akcja CXIV - "Jaka szkoda!"

    Jaka szkoda..., że tak późno. Tak jak Rotunda banku kojarzy mi się w Warszawą, tak Warszawa z Rotundą już nie. Budynek banku urozmaicał skrzyżowanie, jednak wiz

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2010/07/16 21:41:28
Uzupełnienie, bo nie dotyczy Warszawy. Sądzę, że jak sprawa przycichnie to te miejsca dostaną żony piłkarzy, których i tak przecież nie interesuje mecz, tylko ile wpłynie kasy na konto ich tymczasowego męża. A i jeszcze mi się przypomniało, Manchester City podpisał kontrakt z piłkarzem, jego tygodniowa pensja będzie wynosiła, uwaga, jeden milion złotych. A ja głupi zamiast iść do klubu kleiłem sobie modele...i palce...
-
2010/07/16 23:29:05
Zawsze się zastanawiałam po co te trybuny.... ale nie zgrywasz się? ;)
-
2010/07/17 19:06:47
No jak dla mnie jest to basen dla modeli pływających. Są miejsca startowe, jest płytki a takie modele nie potrzebują dużo wody, no i łatwo je wyłowić w przypadku wypadku. Nie ma fontanny na środku tylko delikatną kaskadę żeby nie burzyć wody, a na górze ogrodzony przyczółek skąd można kierować modelem, no i są trybuny. Swoja drogą super pomysł i nie wiedziałem że są takie miejsca w Warszawie.